AKP’Lİ BİR YÖNETİCİYE GÖRE KORONAVİRÜSÜN KAYNAĞI KİMMİŞ?

AKP’li yönetici büyük oyunu gördü: Koronavirüsün nedeni ‘kudumsuz’

AKP Malatya İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı ve Malatya’nın Battalgazi Belediyesi Meclis Üyesi Avukat Leyla Keleş, koronavirüsü İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’na bağladı.

AKP'li yönetici büyük oyunu gördü: Koronavirüsün nedeni 'kudumsuz' İmamoğlu

947 vakanın olduğu ve 21 ölümün yaşandığı Türkiye’de koronavirüs salgınının nedeni de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu oldu…

AKP Malatya İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı ve Malatya’nın Battalgazi Belediyesi Meclis Üyesi Avukat Leyla Keleş sosyal medya mesajında, yerel seçimlerde CHP’nin kullandığı sloganları ‘analiz ederek’ koronavirüsün kaynağını buldu.

İmamoğlu için halk arasında ‘obur ve açgözlü’ anlamına gelen ‘kudumsuz’ kelimesini kullanan Keleş, “Martın Sonu Bahar” ve İBB Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yerel seçimlerde kullandığı “Her şey Çok Güzel Olacak” sloganına dikkat çekerek şöyle dedi:

Her şey 2019 Mart ayında başladı. Kudumsuz’un biri “Mart’ın sonu bahar”dedi. O yıl bahar gelmedi “Her şey çok güzel olacak” dedi. Depremler felaketler bizi buldu. Camide Yasin okudu. Tüm camiler kapandı. “Kucaklayacağız” dedi tokalaşmaya hasret kaldık.

Haberin kaynağını gör

Minval News

Haberin Doğru Yolu!