AHMET HAKAN ‘YETENEK SİZSİNİZ’ DE Mİ?

AHMET HAKAN ‘YETENEK SİZSİNİZ’DE Mİ?

İleriki günlerde ne olduğu net ortaya çıkacaktır fakat ‘Ahmet Hakan’ ile ilgili Medya Notu isimli internet sitesinin haberi şöyle.

’Önceki haftalarda Acun Ilıcalı, Ahmet Hakan ile fotoğrafını Instagram’dan paylaşmıştı. Hürriyet yazarı Ahmet Hakan da yakın zaman önce Acun’u TV 8’de ziyaret etmişti. İddialara göre Yetenek Sizsiniz yarışmasına yeni bir soluk getirmek isteyen Acun Ilıcalı’nın aklındaki isim Ahmet Hakan.

“8’de Bugün” adlı magazin programının sunucusu Orkun Ün, Acun Ilıcalı ve Hürriyet yazarı Ahmet Hakan’ı ağırladı.

Kendine ait TV8 kanalındaki magazin programına katılan Acun Ilıcalı, Yetenek Sizsiniz yarışması ve Ahmet Hakan ile ilgili açıklamada bulundu.

Acun Ilıcalı, “Çok net jüri olur. Yetenek Sizsiniz jürisine al 1. sıraya onu koy, çünkü tasviri çok kuvvetli hem yazarken hem sözlü de yapabiliyor. MasterChef’te aşçı olması gerekiyor. Tavsiye olarak söyleyeyim. Kendisinin dışında, benim tarzımdaki konuşmaların içinde olduğu programlarda da bir sac ayağı çok güzel olur. Kendi uzmanlık alanındaki programlar zevkle izleniyor o ayrı ama öteki konularda da görüşlerinin etkili olacağını düşünüyorum.” diye konuştu.

Ahmet Hakan’ın Şeyma Subaşı takıntısı

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı ile evliyken Hürriyet yazarı Ahmet Hakan neredeyse takıntı derecesinde çok sayıda Şeyma Subaşı yazısı yazmış, her defasında genç fenomeni çok sert şekilde eleştirmişti.

Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı ile boşandıktan aylar sonra Ahmet Hakan’ın adından bu türden bir proje için bahsetmesi kafalarda soru işareti yarattı.’

 

Minval News

Haberin Doğru Yolu!