OKAN BAYÜLGEN BABALARA HAKARET…

Şovmen Okan Bayülgen’e babalara söylediği sözlerden dolayı tepkiler yağıyor. Çocuklarıyla ilgilenen babalar ‘gerzek’ mi?

Birgün gazetesinin haberi şöyle. ‘Şovmen Okan Bayülgen’in geçtiğimiz akşam TV programında çocuklarıyla ilgilenen babalarla ilgili söylediği sözler büyük tepki çekti. Çocukları ile uzun süre oynayan babaların rol yaptığını iddia eden Bayülgen babalara “gerzek” dedi.

Kendi neslinde babalarıyla birlikte oynamadıkları için şanslı olduklarını belirten Okan Bayülgen, “Senin öyle bir yaratılışın yok ki çocukla saatlerce oynayacak! Çünkü başka bir şey bu. Benim neslimin babalarının çok daha dürüst olduğunu düşünüyorum. Böyle sahtekarlıklar yoktu.” ifadelerini kullandı.

Hayvanlarda olduğu gibi insanlarda da kadının çocuklara yönelimiyle erkeğinkinin farklı olduğunu ısrarla vurgulayan Okan Bayülgen, erkeklerin kadın taklidi yaptıklarını da ekledi.

Okan Bayülgen, kadınların çocuk bakmasıyla erkeklerin çocuk bakması arasında fark olduğunu iddia ederek şöyle devam etti: “Çocuk meselesinde başka canlılara baktığın zaman erkeğin ve kadının yavrularla ilişkisinde kesin görüyorsun. Bizim adamlar bir de kadın taklidi yapıyorlar. Çocukla saatlerce oynuyorum. Öyle bir şey yok. Ben eski güreşen babaları, çocukla mesafe koyan babaları dürüstlükleri için çok daha değerli buluyorum. Bir adam tanıyor olsak; işe gitmiyor, çocukla oynuyor sabahtan akşama kadar, bu toplumda saygı duyulacak bir tip mi olur?”

Minval News

Haberin Doğru Yolu!