CENABET CENABET DOLAŞACAK VE ONLARA AKIL ÖĞRETECEK…

“Siz o halinizle Müslümanlara, onların çocuklarının arasında cenabet cenabet dolaşacak ve onlara akıl öğretecek, çağdaşlık dersi vereceksiniz, biz buna ses çıkartmayacağız öyle mi!”

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, “Kadınlar vücutlarını örtünce, vücutları güneş görmeyince D vitamini alamıyorlar” eleştirilerine sert bir dille cevap verdi. Sözlerinin devamında uzun tırnaklı ve oje süren öğretmenleri eleştiren Dilipak, “Siz o halinizle Müslümanlara, onların çocuklarının arasında cenabet cenabet dolaşacak ve onlara akıl öğretecek, çağdaşlık dersi vereceksiniz, biz buna ses çıkartmayacağız öyle mi!”

“Şu tırnak boyası olan hanımlar nasıl gusül abdesti, ya da namaz abdesti alıyorlar. Bugün Korona’ya karşı sürekli el yıkama tavsiye edilirken, tırnaklarının arasındaki mikrobu nasıl temizliyorlar?” diye soran Dilipak bugünkü köşesinde özetle şunları ifade etti:

Dünyanız ile birlikte ahiretinizi de kaybedersiniz. Allah “setrül avret” diyor biz açılıyoruz. “Vücut hatlarınızı belli olmayacak şekilde giyinin” diyor, vücut hatlarını saran daracık elbiseler giyiyoruz. Allah ne derse aksini yapıyor, “Taşlanmış Şeytan” ne istiyorsa onu yapıyor, sonra da “kalbimizin temiz olduğu”nu söyleyip ondan rahmet diliyorlar birileri.

———————————————————————-

Yazının tamamını okumak için tıklayın.

Minval News

Haberin Doğru Yolu!