EN GÜZEL KURBAN BAYRAMI MESAJLARI 2021

Cân bula cânânını
Bayrâm o bayrâm ola
Kul bula sultânını
Bayrâm o bayrâm ola (Alvarlı Efe) Kurban Bayramınız kutlu olsun!

Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Mutlu Bayramlar!

*

En güzel Kurban Bayramı mesajlarını minvalnews.com olarak sizler için hazırlayıp küçük bir bayram hediyesi olarak takdim etmek istedik.

Hayırlı Bayramlaaaar!

Bugün bir bayram gülüşü ikram et çevrene, düne, bugüne, yarına… Gülücükler öyle içten öyle samimi olsun ki akan gözyaşlarını dindirip hüzünleri tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!

Kardeşliğe ve barışa vesile olarak umutla varalım yüce Allah’a. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Kurban Bayramın mübarek olsun!

*

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden biri olan Kurban Bayramınız kutlu olsun!

Kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun, Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız kutlu olsun…

Mübarek Kurban Bayramınızı kutlar, hayırlı günlere haberci olmasını Rabbimizden temenni ederim.

Ganîler ede kerem
Ref’ ola derd-i verem
Sahî ola muhterem
Bayrâm o bayrâm ola (Alvarlı Efe) Kurban Bayramınızı kutlar, hayırlı günlere haberci olmasını Rabbimizden temenni ederim.

Allah bayramınızı hayırlı mübarek etsin, inayetiyle gönlünüzü doldurup sizleri ağır bir sorumluluk altında tutmasın. Kurban Bayramınız Kutlu Olsun!

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek, duaların kabul Kurban Bayramın mübarek olsun!

Kurban Bayramınız mübarek olsun. Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.

Kurban Bayramınızı tebrik eder, bu mübarek günlerin Allah’a ve Efendimize biraz daha yaklaşmak için vesile olmasını Rabbimizden niyaz ederim.

Bin damla serilsin yüreğine, Bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun. Kurban Bayramın mübarek olsun!

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınızı tebrik ederim!

Kurban Bayramı tüm İslam Âlemine kutlu olsun. Allah tüm inananlara insanlığa huzurlu, bereketli günler, bayramlar nasip etsin. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun. İyi Bayramlar.

Mübarek Kurban Bayramı Müslümanlara kutlu olsun. Allah tüm inananlara ve insanlığa nice huzurlu, bereketli günler, bayramlar nasip etsin.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınızı tebrik ederim.

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Kurban Bayramınızı Kutlarım!

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, huzurlu ve mutlu bir Kurban Bayramı diler büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperiz.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara… Nice Kurban bayramlarına…

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramı’nın, yaşadığımız tüm sorunları akan kurban kanlarıyla alıp götürmesi dileğiyle nice bayramlar!

Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun.

Yüreklerde sevgi esintisinin, kardeşliğin ve yüreklerin paylaşımına en sıcak bir merhabadır bayramlar. İyi bayramlar!

Dostluğu, sevgiyi, geçmişi, geleceği, aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı, neşemizi, coşkumuzu paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder mutluluklar dilerim.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya kardeşçe yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

Kalplerde sevgi olsun, gözlerimiz de ışık dolsun. Kurban Bayramınız kutlu olsun!

Yüce Yaradan Kurban Bayramınızı hayırlı işlerinizin başlangıcı olarak kabul etsin. Kurban Bayramınız hayırlı ve mübarek olsun.

Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarda buluşalım!

Âfâk bütün hande, cihan başka cihandır; 
Bayram ne kadar hoş, ne şetâretli zamandır! (M. A. Ersoy) Kurban bayramınızı tebrik ederim.

Ya Rabbi halimiz ayandır sana, 
Tahammül kalmadı dökülen kana, 
Savaşın kavganın, terörün sona
Ereceği bayramlara eriştir. (O. Arif) Kurban bayramınızı tebrik ederim.

Okşasın başımızı, kardeşin eli
Akmasın anaların, gözünün seli
Sevdayla bağlayalım, duvağa teli
Bayram olsun bu Bayram! Coşsun gönüller! (S. Aslanalp) Kurban bayramınızı tebrik ederim.

Aşktan çatlasın yarılsın yürekler

Direnmeyi bırakıp çözülsün dizler

Şerha şerha olsun şiddet-i aşktan ciğerler

Kazanmadan Hakk’ı geçmesin aah bu bayramlar! (Rind) Kurban bayramınızı tebrik ederim!

Kirlenen ruhlara rahmetler yağar,
Kararan güneşi gündüzler sağar,
Mutsuz gönüllere umutlar ağar,
Bayram günleri. (K. Öztürk) Kurban bayramınızı tebrik ederim.

Yere bağdaş kurdu oturdu babam,
Küçük bir mindere kuruldu anam,
Sıraya girince evde bulunan,
Eller öpülecek, bu sabah bayram. (E. Şahan) El öpenleriniz çok, Kurban bayramınız mübarek olsun!

Silinsin var ise yürekte kara
Kin haset bir zaman eylemez para
Sonsuza dek sürsün gelenek töre
Koçlar –kurbanlıklar- kurban olsun kul bayram etsin (İ. PATAZ) Kurban bayramınızı tebrik ederim!

Sevse herkes birbirini, güzel geçer bu günler

İpe un serme yerine, verilse karşılıklı yürekler

Nefretle kinle değil, sevgiyle buluşsa eller

Kazanılmadan Hak, geçmese aah bu bayramlar!(Rind) Kurban bayramınızı tebrik ederim!

 

Minval News

Haberin Doğru Yolu!